فروش اقساطی

فروش اقساطی

 

فروشگاه اینترنتی تداکس اولین مرکز تخصصی فروش اقساطی در ارومیه است .فروشگاه تداکس  لوازم دیجیتالی از قبیل موبایل ، ساعت هوشمند ، تبلت و لپ تاپ را به صورت اقساطی به فروش میرساند .شما می توانید بدون نیاز به ضامن و  پیش پرداخت از فروشگاه تداکس اقساطی خرید کنید .

در فروشگاه اینترنتی ارومیه میتوانید طی اقساط 3 الی 12 ماهه فقط با کارمزد ماهانه 3 درصد ماهه کالای مورد نیاز خود را اقساطی بخرید . در طی اقساط به ازای هر یک میلیون تومان فقط 30 هزار تومان کارمزد کسر میشود .

فروشگاه دیجیتال تداکس معتبرترین مرکز فروش اقساط با پایین ترین کارمزد در ارومیه و استان آذربایجان غربی است .تمامی محصولات موجود در دیجیتال سنتر ارومیه اورجینال و اصل بوده و دارای ضمانت اصالت کالا هستند .تمامی گوشی ها دارای مهلت تست بوده و دارای ضمانت هفت روزه هستند .

هر کالایی که نیاز دارید از فروشگاه اقساطی ارومیه طی اقساط 12 ماهه تهیه کنید گوشی موبایل در هر مدل و قیمتی بدون نیاز به ضامن و پیش پرداخت طی اقساط 2 تا 12 ماهه اختیاری تهیه خرید کنید .تبلت و لب تاپ را با کمترین کارمزد ماهانه یا هردو ماه یکبار خریداری کنید .مرکز تخصصی اقساط ارومیه شرایط اقساطی را با کمترین سود و کارمزد در استان آذربایجان غربی ارائه میدهد . 

فروش اقساطی اینترنتی

هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین میتوانید اقساطی خرید کنید فروش اقساطی ارومیه به صورت آنلاین و اینترنتی نیز امکان پذیر است  .برای خرید اقساطی اینترنتی کافیست فقط به فروشگاه اینترنتی تداکس وارد شوید .  

شما میتوانید بصورت آنلاین کالای مورد نظر خودتان را انتخاب کرده و در قسمت "خرید اقساطی " اقساط خود را آنلاین محاسبه کنید . با محاسبه انلاین اقساط گوشی خود را به صورت اینترنتی اقساطی خریداری کنید . شما میتوانید خرید اقساطی خود را به صورت آنلاین و با پیش پرداخت اختیاری یا بدون پیش پرداخت از فروشگاه اینترنتی تداکس خریداری کتید .

برای خرید حضوری اقساطی فقط کافیست به دیجیتال سنتر تداکس مرکز موبایل ارومیه تشریف بیارید مرکز اقساط ارومیه بدون هیچ ضامن و ضمانتی گوشی مورذد نیاز شما را تا اقساط 12 ماهه به شما تحویل می دهد و شما با خیالت راحت و در اقساط بلند مدت صاحب گوشی شوید

نمایندگی شیائومی

مرکز اقساط ارومیه با دارا بودن نمایندگی شیائومی خریدی مورد اعتماد را برای شما به ارمغان می اورد .با خرید از نمایندگی شیائومی ارومیه ضمانت اصالت کالا و قیمت مناسب برای شما اثبات می شود . تمامی گوشی های شیائومی در رده های اقتصادی ، میانرده و پرچمدار را طی اقساط بلند مدت از نمایندگی شیائومی ارومیه خریداری کن .

هر مدل گوشی موبایل شیائومی , ردمی و پوکو را به صورت اقساطی خریداری کنید . شما میتوانید انواع گوشی ردمی نوت 10 ، نوت 10 پرو ، نوت 10 پرو مکس ، می 10 ، می 10 تی پرو ،می 10 تی را به صورت اقساطی بدون نیاز به ضامن از  نمایندگی شیائومی ارومیه خریداری کنید . شما میتوانید گوشی های سری پوکو شامل پوکو ام 3 ، پوکو ایکس 3 و پوکو ایکس 3 پرو را به صورت اقساطی طی اقساط بلند مدت بدون پیش پرداخت از می شاپ ارومیه خریداری کنید .

 

خرید اقساطی موبایل شیائومی

نمایندگی شیائومی ارومیه

گوشی موبایل شیائومی را به صورت اقساطی بدون پیش پرداخت و بدون ضامن از نمایندگی شیائومی ارومیه خریداری کنید . فروش اقساط موبایل شیائومی در ارومیه با کمترین کارمزد اقساط طی اقساط بلند مدت صورت میگیرد . گوشی های اقتصادی شیائومی را که شامل ردمی 9آ ، ردمی 9 ، نوت 9تی ، ردمی 9تی به صورت اقساطی از نمایندگی شیائومی ارومیه خریداری کنید .

خرید اقساطی ساعت هوشمند شیائومی

ساعت هوشمند شیائومی را به صورت اقساطی از نمایندگی شیائومی ارومیه خریداری کنید . انواع ساعت هوشمند شیائومی را طی اقساط بلند مدت بدون پیش پرداخت از فروشگاه اقساطی ارومیه خریداری کنید . فروش اقساطی ساعت هوشمند شیائومی با کمترین کارمزد موجود در استان صورت میگیرد

خرید اقساطی ساعت شیائومی

علاوه بر گوشی موبایل شیائومی شما میتوانید انواع هندزفری بلوتوثی و ساعت هوشمند شیائومی را نمایندگی شیائومی ارومیه به صورت اقساطی خریداری کنید .

تلوزیون شیائومی را نیز در سایزهای متفاوت به صورت اقساط کوتاه و بلند مدت از مرکز اقساط شیائومی خریداری کنید  .

نمایندگی شیائومی ارومیه فروش اقساطی را برای همشهریان عزیز به صورت آنلاین و حضوری فراهم کرده است .شما با مراجعه حضوری به دیجیتال سنتر تداکس علاوه بر راهنمایی کارشناسان نمونه دموی گوشی مورد نظرتون را از نزدیک میتوانید بررسی کنید . 

مرکز شیائومی ارومیه با ارائه خدمات پس از فروش و ارائه خدمات ویژه همیش سعی بر کسب رضایت شما عزیزان است .

نمایندگی سامسونگ

نمایندگی سامسونگ

مرکز فروش اقساط با کسب نمایندگی سامسونگ در ارومیه خدمات بی نظیری بر مشتریان خود ارائه می دهد .نمایندگی سامسونگ ارومیه با فروش اقساطی موبایل سامسونگ در دراز مدت با کمترین کارمزد سعی در جلب رضایت مشتریان خود دارد .نمایندگی سامسونگ ارومیه با ارائه خدمات پس از فروش از جمله عوذت وجه تا 7 روز و ضمانت اصالت کالا و گارانتی ویژه نمایندگی حق فروش خود را مفوظ نگه می دارد .تمامی محصولات سامسونگ با کمترین کارمزد و به صورت اقساط بلند مدت در تداکس به فروش میرسند

خرید اقساطی گوشی مویایل سامسونگ

گوشی گلکسی خود را با اطمینان و تضمینی و اقساطی از نمایندگی سامسونگ ارومیه خرید کنید.  فروش اقساطی گوشی موبایل سامسونگ فقط با کارمزد 3 درصد ماهانه صورت میگیرد .شما میتوانید تمامی گوشی های اقتصادی , میانرده و پرچمدار سامسونگ را به صورت اقساطی از فروشگاه اقساطی تداکس خریداری کنید . شما به صورت اختیاری هر مدل گوشی سامسونگ که مدنظر دارید میتوانید از مرکز اقساط ارومیه خریداری کنید .

انواع گوشی موبایل سامسونگ را به صورت اقساطی از نمایندگی سامسونگ ارومیه خریداری کنید . فروش اقساطی انواع گوشی موبایل سامسونگ شامل آ11 ، آ12 ، آ31 ،آ21اس ،آ32 ، آ51 ، آ52 ،آ71 ،آ72 در نمایندگی سامسونگ ارومیه امکان پذیر است .

شما میتوانید گوشی های پرچمدار سامسونگ را به صورت اقساطی بدون نیاز به پیش پرداخت و بدون نیاز به ضامن از نمایندگی سامسونگ ارومیه خریداری کنید . خرید اقساطی گوشی موبایل سامسونگ شامل آس 20 اف ای ، اس 20 ، اس 20 پلاس ، اس 20 الترا ، اس21 ، اس 21 پلاس ، اس 21 الترا ، نوت 20 ، نوت 20 الترا از فروشگاه موبایل ارومیه صورت میگیرد .

خرید اقساطی ساعت هوشمند سامسونگ

خرید اقساطی ساعت هوشمند سامسونگ

انواع ساعت هوشمند سامسونگ را به صورت اقساطی طی اقساط کوتاه یا بلند مدت از نمایندگی سامسونگ ارومیه خریداری کنید . شما میتوانید ساعت هوشمند مدنظر خود را به صورت اقساطی بدون پیش پرداخت و بدون نیاز به ضامن از فروشگاه سامسونگ ارومیه تهیه کنید .

علاوه بر هر مدل گوشی موبایل میتوانید هندزفری بلوتوثی سامسونگ و ساعت هوشمند سامسونگ را طی اقساط کوتاه و بلند مدت خریداری کنید .تمامی محصولات سامسونگ انحصارا فقط در نمایندگی سامسونگ با شرایط اقساطی ویژه به فروش میرسند .

نمایندگی اپل

نمایندگی اپل

اپل استور تداکس اولین مرکز فروش محصولات اپل بصورت اقساطی در ارومیه است .هر کدام از محصولات اپل از جمله موبایل آیفون , اپل واچ , ایرپادز ,آی مک و مک بوک را طی اقساط 2 تا 12 ماه خریداری کنید.تمامی محصولات اپل در اقساط بلند مدت با کمترین کارمزد موجود از تداکس بخرید .خدمات ویژه پس از فروش نمایندگی اپل ارومیه که میتوان به بررسی مشکل از سوی کارشناسان خبره نیز اشاره کرد

خرید اقساطی آیفون

آیفون خود را به صورت اقساطی از نمایندگی اپل ارومیه خریداری کنید . فروش اقساطی آیفون طی اقساط بلند مدت از فروشگاه اپل ارومیه با کمترین کارمزد اقساط میسر است . نمایندگی اپل ارومیه به صورت تخصصی گوشی موبایل اپل را به صورت اقساطی در ارومیه به فروش میرساند . شما با پرداخت اختیاری پیش پرداخت میتوانید آیفون را به صورت اقساطی خریداری کنید . خرید اقساطی گوشی اپل آیفون بدون پیش پرداخت و بدون ضامن فقط از نمایندگی اپل ارومیه امکان پذیر است .

خرید اقساطی آیفون 12 پرو مکس

فروش اقساطی آیفون 12پرو مکس

شما میتوانید گوشی موبایل آیفون 12 پرومکس را به صورت اقساطی بدون پیش پرداخت و بدون نیاز به ضامن در اقساط بلند مدت از فروشگاه اقساطی ارومیه خریداری کنید . خرید اقساطی آیفون 12 پرومکس با کمترین کارمزد اقساط فقط در فروشگاه اقساط ارومیه امکان پذیر است . در اپل استور ارومیه فروش اقساطی ایفون 12 پرو مکس طی اقساط یکساله فقط با کارمزد 3 درصد صورت میگیرد

در فروشگاه اینترنتی تداکس میتوانید اقساط ماهانه آیفون 12 پرو مکس را به صورت آنلاین محاسبه کنید . در قسمت خرید اقساطی گوشی موبایل آیفون 12 پرو مکس با پیش پرداخت اختیاری یا بدون پیش پرداخت محاسبه کنید . خرید اقساطی آیفون 12 پرو مکس در اپل استور ارومیه با پرداخت اقساط ماهانه و هم دو ماه یکبار امکان پذیر است .

خرید اقساطی اپل واچ

فروش اقساطی اپل واچ

اپل واچ را به صورت اقساطی از اپل استور تداکس خریداری کنید . هر مدل اپل واچ که مدنظر دارید به صورت اقساطی بدون پیش پرداخت و ضامن از فروشگاه اقساطی ارومیه خریداری کنید . فروش اقساطی اپل واچ در ارومیه با کمترین کارمزد طی اقساط 2 تا 12 ماهه امکان پذیر میکند . خرید اقساطی اپل واچ هم به صورت حضوری هم به صورت آنلاین از فروشگاه اینترنتی ارومیه امکان پذیر است .

خرید اقساطی اپل واچ سری 6

خرید اقساطی اپل واچ سری 6 در اقساط 12 ماهه از نمایندگی اپل ارومیه با کارمزد فقط 3 درصد امکان پذیر است . در طی اقساط بلند مدت اپل واچ سری 6 خود را از اپل استور ارومیه خریداری کنید . فروش اقساطی اپلواچ سری 6 از نمایندگی اپل ارومیه با پرداخت اقساط به صورت ماهانه و دوماه یکبار میسر است .

خرید اقساطی مک بوک

خرید اقساطی مک بوک

فروش اقساطی مک بوک در ارومیه بدون پیش پرداخت و ضامن در فروشگاه اپل ارومیه امکان پذیر است . شما میتوانید خرید اقساطی مک بوک را در اقساط 3 تا 12 ماهه با کمترین کارمزد ماهانه در استان آذربایجان غربی انجام دهید . انواع مک بوک پرو و مک بوک ایر را طی اقساط بلند مدت بدون پیش پرداخت از فروشگاه اقساطی ارومیه خریداری کنید و

شما حتی میتوانید ایرپادرز و اپل واچ اپل را به صورت اقساطی از مرکز اپل ارومیه خریداری کنید .اپل استور تداکس تمامی محصولات خود را به صورت اقساطی و با ضمانت طلایی به فروش میرساند . 

با خرید اقساطی مک بوک از اپل استور ارومیه خرید خود را تضمین کنید .فروش اقساطی انواع آی مک و مک بوک پرو فقط از مرکز فروش اقساطی ارومیه ممکن است .خریدی مطمئن فقط از فروشگاه اپل تداکس امکان پذیر است 

فروش تمامی محصولات اپل به صورت اقساطی به قیمت نقدی در اپل استور ارومیه ممکن است .

 

فروش اقساطی لوازم خانگی

تمامی لوازم خانگی شامل لباسشویی , ظرفشویی , یخچال فریزر , کولر گازی و تلوزیون را به صورت اقساطی از تداکس خریداری کنید .فروشگاه تداکس تمامی لوازم خانگی را به صورت اقساطی پایین تر از درصد اقساط موبایل تا 12 ماه به فروش میرساند .تمامی لوازم خانگی با اقساط ماهانه فقط 2 درصد به صورت اقساطی به فروش میرسند .فروش اقساطی لوازم خانگی نیز بدون نیاز به پیش پرداخت و ضامن انجام میگیرد .

هر کالای دیجیتالی که مد نطر دارید بدون پیش پرداخت و با کمترین کارمزد از تداکس خریداری کنید .مرکز اقساط ارومیه تنها مرکز فروش اقساط بدون نیاز به پیش پرداخت و ضامن در ارومیه است .کلیه لوازم موجود در فروشگاه اورجینال و اصل بوده و دارای ضمانت اصالت کالا از فروشگاه هستند .

 

امتیاز ویژه مشتریان تداکس

شما با خرید از مرکز اقساط ارومیه امتیاز ویژه ای دریافت می کنیدامتیازات ویژه تداکس شامل تخفیفات ویژه , خدمات نرم افزاری رایگان , خدمات پس از فروش مشتریان ویژه میشود و با هر خرید امتیازات افزایش می یابد. با هر خرید از فروشگاه تداکس امتیازتان را ارتقا بدهید 

 

سبد خرید

    سبد خرید شما خالی است.

قیمت کل : 0تومان

مشاهده سبد خرید تسویه حساب

ورود به سایت
بازنشانی گذرواژه ایجاد حساب کاربری